System ćwiczeń do muzyki, zainspirowany połączeniem elementów tańców latynoamerykańskich oraz elementów fitness.

Innowacyjny system fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje sylwetkę, dba o kondycję, a przede wszystkim napawa optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie, pozostające długo, długo po zajęciach. Proste kroki taneczne i motywująca muzyka stwarzają atmosferę świetnej imprezy; porywa do zabawy. Dynamiczna, ekscytująca kombinacja rytmów latynoskich i międzynarodowych, tj. merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha, rumba, twist… …i wiele innych.

Salsation… …to przede wszystkim ŚWIETNA ZABAWA! Uczestnicy nie zdają nawet sobie sprawy, że ćwiczą. Wesoło i ciekawie spędzają czas, a po pewnym okresie zaskakują ich rezultaty.

…jest INNA, ekscytująca i motywująca muzyka, wiele rytmów, proste, ciekawe kroki, całkowicie innowacyjny format klasy.

…jest ŁATWA, zaprojektowana dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowy, kondycyjnych lub umiejętnościowych, po prostu każdy może to robić!. Prosta kombinacja kroków oraz unikalna formuła Salsation sprawia, że bawisz się już od pierwszych zajęć.

…no i EFEKTYWNA!!! Lekcja cardio z elementami treningu wytrzymałościowego i kształtującego sylwetkę powoduje spalanie ogromnej ilości kalorii, ujędrnia i rzeźbi Twoje ciało.

Zajęcia Prowadzi Katarzyna Zawadzka